Yazılım Geliştirme

Codequarters partneri olduğu yazılımlar için veya size özel butik yazılım projelerini geliştirme konusunda uzman mühendis kadrosu ile yanınızda..

Odoo image and text block

Odoo ERP'yi ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyoruz!

Odoo ERP üzerinde 400 den fazla modül bulunmakta modüller ihçiyaçlarınızı karşılayacaktır buna rağmen özel modül geliştirme veya Odoo'yu firmanızın iş akışına göre özelleştirmek isteyebilirsiniz. Odoo bu konuda çok yetenekli çok esnek!

Odoo konusunda uzman mühendis kadromuzla;
Odoo iş uygulamaları platformu üzerindeki derin bilgi ve tecrübemiz ile ihtiyacınız olan modülleri geliştiriyoruz. Esnek yapısı sayesinde Odoo platformunu harici sistemlerle entegre edebiliyoruz.

Web Uygulama Geliştirme

İşletmeniz için yüksek kalitede ve ölçeklenebilir web uygulamaları geliştiriyoruz. İhtiyacınız olan B2C ve B2B portallarını, e-ticaret uygulamalarınızı bütçenize uygun ve süratle hayata geçiriyoruz.

Bu süreçte danışmanlık ve Cloud hosting gibi konularda projeye uygun çözümler sağlıyoruz.

Odoo text and image block
Odoo image and text block

Mobil Uygulama Geliştirme

Dijital dönüşümünüzün olmazsa olmaz parçası mobil uygulamaları Android ve iOS ortamlarında sizin için geliştiriyoruz. Projenize uygun native ya da hibrit platformlarda en hızlı şekilde yayına almak için gereken süreci sizinle yürütüyoruz.


Proje yaklaşımımız

Projenizin planlanmasından sonlanmasına kadar olan tüm süreçlerde varız.


Uzman olduğumuz platformlar

Odoo - Sample 1 for three columns

Odoo - Sample 2 for three columns

Odoo - Sample 3 for three columns

İletişime geçin

Size özel ölçeklenebilir yazılım çözümlerimiz için bizimle irtibata geçin