Odoo Türkiye

3 Milyon Kurumsal kullanıcısı bulunan Odoo ERP ile tüm yönetim uygulamalarınızı tek bir sistem üzerinden kullanabilirsiniz. Bu süreçlerin size özel hale getirilmesi ve ihtiyaçlarınıza yönelik tüm gereksinimlerin karşılanması ise bizim işimiz.


Odoo ERP ile tüm yönetim sistemleriniz entegre çalışır

Satış Yönetimi

Satışlarınızı takip etmek ve yönetmek artık çok kolay. Satış analizleri ile işinizi büyütmede stratejiler belirleyebilirsiniz.

Müşteri / Fırsat Yönetimi

Müşterilerinizi ve iş ilişkilerinizi çok ayrıntılı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Müşteri iletişimini bir üst seviyeye taşıyın ve yeni fırsatları keşfedin.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Tüm projeler ve satışlar için ayrı ayrı ekipler kurabilirsiniz. Çalışanlarınız arasında kordinasyonu arttırın ve başarıyı yükseltin..

Stok Yönetimi

Stok takibinizi en iyi ve hızlı biçimde yapabilirsiniz. Zamanında uyarılar alın ve ayrıntılı raporlar ile analiz yapın. Stok ürünlerinin kapsamını ve varyasyonlarını değerlendirin.

Üretim Yönetimi

Tüm üretim süreçlerini birlikte yönetebilirsiniz. Süreç analizi ve parti yönetimi yapabilir. Üretim kordinasyonunu arttırabilirsiniz.

Muhasebe ve Finans Yönetimi

Ülkemiz mevzuatına uygun bir biçimde muhasebe işlemlerini gerçekleştirin. Tüm para birimleriyle çalışabilir ve ayrıntılı raporlar alabilirsiniz.

Proje Yönetimi

Bir proje olarak ele aldığınız tüm işleri ayrıntılı olarak yönetebilirsiniz. Projeyi etaplara ayırabilir ve her bir eteptaki aşamaları düzenleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın projedeki görev dağılımını ve kordinasyonunu sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret ve Web Sitesi

Firmanızın tanıtımı için bir internet sitesi kurabilir ve yönetebilirsiniz. Bununla birlikte yönetim sisteminiz ile entegre şekilde firmanızın ürünlerini internet üzerinden satabilirsiniz.

Uluslarası markaların tercihi 400'den fazla modül, 40+ Dil desteği

Odoo ERP 3 milyon+ kurumsal kullanıcısı, 400+ modül 40+ dil desteği yanında Türkçe desteği, Türkiye'ye özel E-fatura, E-Arşiv ve Muhasebe sistemleri ile gücünüze güç katın. Mobil uyumlu şimdi version 11 ile üstelik 3 kat daha hızlı..

Odoo ERP Hizmetlerimiz

Kurulum & Özelleştirme

Odoo kurulumu ve iş akışınıza uygun modüllerin geliştirilmesi konusunda uzman mühendis kadromuzla yanınızdayız.

Eğitim & Danışmanlık

Yerinde eğitim, Uzaktan eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimizle satış öncesi ve sonrası sizi yalnız bırakmıyoruz.

Odoo Cloud Hosting

Odoo'ya özel tasarlanan ölçeklenebilir bulut sunucular ile verileriniz güvende.
-- Amazon AWS resmi partneri

3 Milyon+ Kurumsal kullanıcı, 40+ Dil desteği

Odoo uluslararası dev markaların tercihi, hemen demomuzu deneyebilirsiniz.