Orta ve büyük ölçekli kurumsal firmaları, ajansları iş ortağı olarak görerek ihtiyaçlarınıza uygun stratejinizi geliştiriyoruz. Dijital dünyada ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda hizmet veriyoruz ve yanınızda oluyoruz. Tabiki odaklandığımız ve uzmanlaştığımız alanlar daha fazla ilgimizi çekiyor. CMS, ERP, E-Learning, A/B Testing, Responsive Design, Hibrit Mobil uygulamalar konusunda deneyimliyiz. Çözüm odaklı ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri zamanında plana uygun şekilde AGILE Metodolojilerini kullanarak uyguluyoruz. Hedefimiz uzun soluklu bir iş ortaklığı kurarak sizleri mutlu edecek projeleri ve çözümlerini hayata geçirmek.

CMS

Vit _cms2Dünyada kendini ispat etmiş ve farklı ölçeklerdeki birçok firmanın dijital kimliğini üzerine inşa ettiği (CMS) içerik yönetim sistemleri kuruyoruz.

 

devamı »

e-Eğitim

Vit _elarning2Eğitim Yönetim Sistemleri (LMS) konusunda 7 yıllık deneyime sahip Codequarters ekibi ihtiyacınıza uygun çözümler sağlamaktadır.

 

devamı »

Mobil Uygulama

Vit _mobile2Hibrit mobil uygulama çözümlerimizle tek yazılımla tüm platformlarda çalışabilen bakım ve maliyet avantajı sağlayan çözümler sunuyoruz.

 

devamı »

ERP

Vit _erp2Veri entegrasyonu ile verimlilik ve kar artırmak için tasarlanmış kurumsal ölçekli ERP (Enterprise Resource Planning) entegrasyonu çözümlerimizle tanışın.

 

devamı »


A/B Testing

Vit _cms2A/B testinin amacı ikili karşılaştırmalarla farklı içerik ve tasarım örneklerini karşılaştırmayı ve başarılı versiyon üzerinden ilerlemeyi sağlar.

 

devamı »

CRM

Vit _crmKurum, işletme ve kuruluşların müşterileriyle olan tüm etkileşimlerini koordine etmesini sağlayan uygulamalar bütünüdür.

 

devamı »

SEO/SEM

Vit _elarning2SEO/SEM ayrılmaz bir bütün oralarak değerlendiriyoruz. Yapmış olduğumuz optimizasyonlarla mevcut maliyetlerinizi düşürerek kazancınızı yükseltmenizi sağlıyoruz.

 

devamı »